16 june 2018 12:00
Lots: 1128, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 561

Lot 561
Estimate: € 1.500,00

Lot 562

Lot 562
2 1/2 Gulden 1840. Zeer fraai+.
Estimate: € 175,00

Lot 563

Lot 563
2 1/2 Gulden 1840. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 564

Lot 564
2 1/2 Gulden 1840. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 565

Lot 565
2 1/2 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 566

Lot 566
2 1/2 Gulden 1841. UNC-. Zeldzaam jaar, zeker in deze mooie kwaliteit.
Estimate: € 3.500,00

Lot 567

Lot 567
2 1/2 Gulden 1842. UNC-.
Estimate: € 750,00

Lot 568

Lot 568
2 1/2 Gulden 1845a. UNC-.
Estimate: € 500,00

Lot 569

Lot 569
2 1/2 Gulden 1845b. Streepje tussen kroon en wapen. UNC-. Schaars in deze mooie kwaliteit.
Estimate: € 900,00

Lot 570

Lot 570
2 1/2 Gulden 1845. Parel op de band. UNC-. Schaars in deze hoge kwaliteit.
Estimate: € 1.400,00

Lot 571

Lot 571
2 1/2 Gulden 1846. Lelie. UNC.
Estimate: € 600,00

Lot 572

Lot 572
2 1/2 Gulden 1847. UNC. Mooie kleur.
Estimate: € 250,00

Lot 573

Lot 573
2 1/2 Gulden 1848. UNC. Mooie kleur.
Estimate: € 250,00

Lot 574

Lot 574
2 1/2 Gulden 1849. UNC. Mooie kleur.
Estimate: € 500,00

Lot 575

Lot 575
2 1/2 Gulden 1850. Prachtig+.
Estimate: € 100,00

Lot 576

Lot 576
2 1/2 Gulden 1852a. FDC. NGC 61.
Estimate: € 300,00