16 june 2018 12:00
Lots: 1128, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 633

Lot 633
10 Gulden goud 1875. Prachtig.
Estimate: € 140,00

Lot 634

Lot 634
10 Gulden goud 1875. Prachtig-.
Estimate: € 140,00

Lot 635

Lot 635
10 Gulden goud 1875. Zeer fraai.
Estimate: € 140,00

Lot 636

Lot 636
10 Gulden goud 1876. Prachtig-.
Estimate: € 140,00

Lot 637

Lot 637
10 Gulden goud 1877. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 638

Lot 638
10 Gulden goud 1877. Prachtig/FDC.
Estimate: € 140,00

Lot 639

Lot 639
Estimate: € 140,00

Lot 640

Lot 640
10 Gulden goud 1877. Zeer fraai. In gouden hanger.
Estimate: € 150,00

Lot 641

Lot 641
10 Gulden goud 1880. FDC. Mooie kleur.
Estimate: € 180,00

Lot 642

Lot 642
10 Gulden goud 1885. UNC.
Estimate: € 160,00

Lot 643

Lot 643
10 Gulden goud 1885. Prachtig.
Estimate: € 140,00

Lot 644

Lot 644
10 Gulden goud 1889. FDC.
Estimate: € 160,00

Lot 645

Lot 645
10 Gulden goud 1889. FDC. Mooie kleur.
Estimate: € 160,00

Lot 646

Lot 646
10 Gulden goud 1889. FDC. Stempelbreukje in de 9, interessant!
Estimate: € 160,00

Lot 647

Lot 647
10 Gulden goud 1897. Zeer fraai. In gouden hanger.
Estimate: € 150,00

Lot 648

Lot 648
10 Gulden goud 1897a. FDC.
Estimate: € 160,00