16 june 2018 12:00
Lots: 1128, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 649

Lot 649
10 Gulden goud 1897b. FDC.
Estimate: € 160,00

Lot 650

Lot 650
10 Gulden goud 1897b. Zeer fraai.
Estimate: € 140,00

Lot 651

Lot 651
Estimate: € 140,00

Lot 652

Lot 652
Estimate: € 140,00

Lot 653

Lot 653
10 Gulden goud 1897b/1897. UNC.
Estimate: € 160,00

Lot 654

Lot 654
10 Gulden goud 1897b/189_. FDC.
Estimate: € 160,00

Lot 655

Lot 655
10 Gulden goud 1897b/189_. Prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 656

Lot 656
10 Gulden goud 1898a. FDC.
Estimate: € 250,00

Lot 657

Lot 657
10 Gulden goud 1898a. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 658

Lot 658
10 Gulden goud 1898a. Zeer fraai+.
Estimate: € 200,00

Lot 659

Lot 659
10 Gulden goud 1911. UNC.
Estimate: € 150,00

Lot 660

Lot 660
10 Gulden goud 1912. Prachtig.
Estimate: € 140,00

Lot 661

Lot 661
10 Gulden goud 1913. UNC.
Estimate: € 150,00

Lot 662

Lot 662
10 Gulden goud 1913. UNC.
Estimate: € 150,00

Lot 663

Lot 663
10 Gulden goud 1913. UNC.
Estimate: € 150,00

Lot 664

Lot 664
10 Gulden goud 1917. UNC.
Estimate: € 150,00