10 Gulden goud 1897b. FDC.
More...Estimate: € 160,00
10 Gulden goud 1897b. Zeer fraai.
More...Estimate: € 140,00
More...Estimate: € 140,00
More...Estimate: € 140,00
10 Gulden goud 1897b/1897. UNC.
More...Estimate: € 160,00
10 Gulden goud 1897b/189_. FDC.
More...Estimate: € 160,00
10 Gulden goud 1897b/189_. Prachtig.
More...Estimate: € 150,00
10 Gulden goud 1898a. FDC.
More...Estimate: € 250,00
10 Gulden goud 1898a. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 200,00
10 Gulden goud 1898a. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 200,00
10 Gulden goud 1911. UNC.
More...Estimate: € 150,00
10 Gulden goud 1912. Prachtig.
More...Estimate: € 140,00
10 Gulden goud 1913. UNC.
More...Estimate: € 150,00
10 Gulden goud 1913. UNC.
More...Estimate: € 150,00
10 Gulden goud 1913. UNC.
More...Estimate: € 150,00
10 Gulden goud 1917. UNC.
More...Estimate: € 150,00