2 1/2 Gulden 1846 Lelie. NGC slab: AU 58.
More...Estimate: € 500,00
2 1/2 Gulden 1846 Zwaard. NGC slab: AU 58. Schaars in deze mooie kwaliteit.
More...Estimate: € 750,00
2 1/2 Gulden 1847. NGC slab: MS 61.
More...Estimate: € 250,00
2 1/2 Gulden 1848. NGC slab: MS 61.
More...Estimate: € 250,00
2 1/2 Gulden 1852a. FDC.
More...Estimate: € 300,00
2 1/2 Gulden 1853/52. Fraai.
More...Estimate: € 100,00
2 1/2 Gulden 1863. Bijna zeer fraai.
More...Estimate: € 500,00
2 1/2 Gulden 1898a. Prachtig.
More...Estimate: € 300,00
2 1/2 Gulden 1898a. Ca. prachtig.
More...Estimate: € 250,00
2 1/2 Gulden 1898a. Zeer fraai.
More...Estimate: € 125,00
2 1/2 Gulden 1929. UNC.
More...Estimate: € 75,00
2 1/2 Gulden 1930. UNC.
More...Estimate: € 35,00
2 1/2 Gulden 1938b. Grof haar. Prachtig.
More...Estimate: € 75,00
2 1/2 Gulden 1940. UNC.
More...Estimate: € 40,00
3 Gulden 1824 Utrecht. Zeer fraai.
More...Estimate: € 400,00
5 Gulden goud 1827 Brussel. Type a. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 250,00