Promotieset 1. 1988 ERU.
More...Estimate: € 25,00
Promotieset 1. 1988 ERU.
More...Estimate: € 25,00
Promotieset 3. 1995. Provincie Utrecht I.
More...Estimate: € 250,00
Promotieset 5. De Campen I 1995 met zilveren leeuwendaalder.
More...Estimate: € 50,00
More...Estimate: € 50,00
More...Estimate: € 50,00
More...Estimate: € 50,00
Promotieset 6. De Campen II 1996 met halve zilveren leeuwendaalder.
More...Estimate: € 75,00
More...Estimate: € 75,00
Promotieset 9. 1996. Provincie Utrecht II.
More...Estimate: € 200,00
More...Estimate: € 200,00
Promotieset 15. 1997. Vliegend Hart met zilveren rijder Overijssel 1733. Prachtig/FDC.
More...Estimate: € 100,00
Promotieset 15. 1997. Vliegend Hart.
More...Estimate: € 100,00
More...Estimate: € 100,00
More...Estimate: € 100,00
Promotieset 16. 1997. Koninklijke Marine.
More...Estimate: € 50,00