Lot 517

Lot 517
Koninkrijk. 10 Cent 1890. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 518

Lot 518
Koninkrijk. 10 Cent 1892. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 519

Lot 519
Koninkrijk. 10 Cent 1896. Mooie beginnende patina! FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 520

Lot 520
Koninkrijk. 10 Cent 1897. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 50,00

Lot 521

Lot 521
Koninkrijk. 10 Cent 1898. UNC.
Estimate: € 150,00

Lot 522

Lot 522
Koninkrijk. 10 Cent 1901. Mooie melkwitte kleur! FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 523

Lot 523
Koninkrijk. 10 Cent 1904. Mooie melkwitte kleur. FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 524

Lot 524
Koninkrijk. 10 Cent 1905. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 125,00

Lot 525

Lot 525
Koninkrijk. 10 Cent 1910. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 125,00

Lot 526

Lot 526
Koninkrijk. 10 Cent 1912. Type b. FDC.
Estimate: € 50,00

Lot 527

Lot 527
Koninkrijk. 10 Cent 1915. UNC.
Estimate: € 60,00

Lot 528

Lot 528
Koninkrijk. 10 Cent 1917. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 529

Lot 529
Koninkrijk. 10 Cent 1918. NGC slab: MS 66+.
Estimate: € 75,00

Lot 530

Lot 530
Koninkrijk. 10 Cent 1925. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 531

Lot 531
Koninkrijk. 10 Cent 1927. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 532

Lot 532
Koninkrijk. 10 Cent 1928. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 30,00