Koninkrijk. 1 Gulden 1818 Utrecht. Allereerste gulden uit het Koninkrijk. Zeldzaam jaar. Nette zeer fraai.
More...Estimate: € 3.500,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1819 Utrecht. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 250,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1820 Utrecht. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1821 Utrecht. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1824 Utrecht. Streepje tussen kroon en wapen. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1824 Utrecht b. Met streepje tussen kroon en wapen. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 150,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1824 Utrecht b. Met streepje tussen kroon en wapen. Fraai/zeer fraai+.
More...Estimate: € 125,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1828 Utrecht. Krasje achter het hoofd, overigens zeer fraai+.
More...Estimate: € 300,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1829 Brussel. Zeer fraai.
More...Estimate: € 250,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1831 over 1821 Utrecht. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 250,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1832 over 1821 Utrecht. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 150,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1832 over 1824 Utrecht. Zeer fraai.
More...Estimate: € 125,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1837. Zeer fraai.
More...Estimate: € 125,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1840. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit! UNC.
More...Estimate: € 750,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1842a. Kort borstbeeld. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 200,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1843. Prachtig.
More...Estimate: € 150,00