Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1874 Klaverblad. Mooie patina. FDC.
More...Estimate: € 125,00
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1898a. Met punt tussen p en pander. UNC.
More...Estimate: € 800,00
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1930. FDC.
More...Estimate: € 30,00
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1937. FDC.
More...Estimate: € 30,00
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1939. FDC.
More...Estimate: € 30,00
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1943 Denver. FDC.
More...Estimate: € 30,00
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1971. MISSLAG. In messing geslagen. Interessant!
More...Estimate: € 250,00
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1979, Unie van Utrecht. MISSLAG. Geknipt muntplaatje. Ongebruikelijk dat dergelijke grote munten langs de controle naar buiten komen. Interessant!
More...Estimate: € 75,00