All|With images

Lot 623

Lot 623
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1841. Zeer fraai.
Estimate: € 400,00

Lot 624

Lot 624
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1845a. FDC.
Estimate: € 600,00

Lot 625

Lot 625
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1845b. Met streepje tussen kroon en wapen. UNC.
Estimate: € 800,00

Lot 626

Lot 626
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1845 Lelie met parel op de band. UNC. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit.
Estimate: € 1.250,00

Lot 627

Lot 627
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1846 Lelie. FDC.
Estimate: € 600,00

Lot 628

Lot 628
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1847. FDC. Mooie melkwitte kleur en scherpe details.
Estimate: € 350,00

Lot 629

Lot 629
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1848/4-. FDC. Mooie melkwitte kleur en scherpe details.
Estimate: € 300,00

Lot 630

Lot 630
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1850. UNC.
Estimate: € 250,00

Lot 631

Lot 631
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1851a. UNC.
Estimate: € 250,00

Lot 632

Lot 632
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1854 over 1852. Ruim prachtig.
Estimate: € 750,00

Lot 633

Lot 633
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1857. Mooie melkwitte kleur. FDC.
Estimate: € 400,00

Lot 634

Lot 634
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1858. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 300,00

Lot 635

Lot 635
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1860. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 600,00

Lot 636

Lot 636
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1874 Klaverblad. Mooie patina. FDC.
Estimate: € 125,00

Lot 637

Lot 637
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1898a. Met punt tussen p en pander. UNC.
Estimate: € 800,00

Lot 638

Lot 638
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1930. FDC.
Estimate: € 30,00