Holland. Halve gouden rijder 1750/49. Cnm 2.28.48; D. 783; V. 40.5. Subliem stuk met heerlijke stempelglans! RRR. FDC. Ex. Henzen L 185/782
More...Starting price: € 1.000,00
Holland. Halve gouden rijder 1760. Cnm 2.28.48; D. 783; V. 40.5. Prachtig+. Ex. Henzen L 176/874
More...Starting price: € 800,00
Holland. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1656. Variant met CONFRE ipv CONFOE. Cnm 2.28.50; D. 772; V. 39.2. RR. Prachtig. Ex. Henzen L 174/835
More...Starting price: € 1.500,00
Holland. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1660. Cnm 2.28.50; D. 772; V. 39.2. RR. Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen L 176/876
More...Starting price: € 1.250,00
Holland. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1731. Cnm 2.28.52; D. 773; V. 39.4. RRRR. Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen L 176/877
More...Starting price: € 2.000,00
Holland. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1755. Cnm 2.28.52; D.773. Lichte vouw in muntplaatje, overigens prachtig.
Holland. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1763. Cnm 2.28.52; D. 773; V. 39.4. RRRR. Prachtig/FDC. Ex. NMV A 2005/89
Holland. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1768. Cnm 2.28.52; D. 773; V. 39.4. R. Prachtig-. Ex. Henzen L 185/784
Holland. Nederlandse dukaat goud 1659/55. Cnm 2.28.53; D. 774; V. 39.5. Zeldzame jaartalwijziging. Prachtig. Ex. Henzen L 160/809
More...Starting price: € 400,00
Holland. Nederlandse dukaat goud 1730. Cnm 2.28.54; D. 775; V. 39.6. Prachtig/FDC.
More...Starting price: € 350,00
Holland. Nederlandse dukaat goud 1730. Cnm 2.28.54; D. 775; V. 39.6. Zeer fraai+.
More...Starting price: € 200,00
Holland. Nederlandse dukaat goud 1741. Cnm 2.28.54; D. 775; V. 39.6. Prachtig/FDC.
Holland. Nederlandse dukaat goud 1750. Cnm 2.28.54; D. 775; V. 39.6. Zeer fraai.
More...Starting price: € 180,00
Holland. Nederlandse dukaat goud 1753. Cnm 2.28.54; D. 775; V. 39.6. Prachtig.
More...Starting price: € 250,00
Holland. Nederlandse dukaat goud 1760. Cnm 2.28.54; D. 775; V. 39.6. Zeer fraai-.
Holland. Nederlandse dukaat goud 1776. Cnm 2.28.54; D. 775; V. 39.6. Prachtig-.
More...Starting price: € 225,00