Holland. Nederlandse dukaat goud 1777. Cnm 2.28.54; D. 775; V. 39.6. Prachtig+.
More...Starting price: € 250,00
Holland. Nederlandse dukaat goud 1777. Cnm 2.28.54; D. 775; V. 39.6. Zeer fraai+.
More...Starting price: € 200,00
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1778. Cnm 2.28.54; D. 775; V. 39.6. Prachtig.
More...Starting price: € 225,00
Holland. Nederlandse dukaat goud 1779. Cnm 2.28.54; D. 775; V. 39.6. Zeer fraai+.
Holland. Nederlandse dukaat goud 1781. Cnm 2.28.54; D.775. Gaatje gedicht, overigens fraai.
More...Starting price: € 150,00
Holland. Leeuwendaalder 1576. Cnm 2.28.66; D. 831; V.48.3. Ca. prachtig. Ex. Henzen L 160/812
Holland. Halve leeuwendaalder 1634. Cnm 2.28.69; D. 871; V. 49.2. RRR. Zeer fraai-. Ex. Henzen L 178/848
Holland. Dukaton of zilveren rijder 1741/31. Geslagen met gesoigneerde stempels. Cnm 2.28.84; D. 1014; V. 42.1. RRR. Ca. prachtig. Ex. Henzen L 178/855
More...Starting price: € 400,00
Holland. Dukaton of zilveren rijder 1671. Ontwerp met verzorgde stempels door Chr. Adolphi. Cnm 2.28.83; D. 1015; V. 41.3. Subliem stuk. FDC-.
More...Starting price: € 2.000,00
Holland. Halve dukaton of halve zilveren rijder 1776. Cnm 2.28.88; D. 1047; V. 42.2. Zeer fraai+.
More...Starting price: € 100,00
Holland. Halve dukaton of halve zilveren rijder 1790. Cnm 2.28.88; D. 1047; V. 42.2. Mooi breed muntplaatje. Mooie heldere kleur. UNC. Ex. Henzen L 177/804
More...Starting price: € 500,00
Holland. Florijn van 28 stuiver 1694. Cnm 2.28.95; D. 1161; V. 54.4. RRR. Prachtig/FDC. Ex. AA Muntenveiling A 39/88
More...Starting price: € 4.000,00
Holland. Provinciale Driegulden 1682. Cnm 2.28.96; D. 1126; V. 51.1. Prachtig. Ex. Sipiro, € 625,-.
More...Starting price: € 1.000,00
Holland. Halve provinciale gulden 1688/81. Cnm 2.28.99; D. 1196; V. 52.4. Zeer zeldzame jaartalwijziging, niet door vorige verkoper gezien en nooit eerder door ons aangetroffen. RRR. UNC. Ex. Sipiro, € 2100,-.
More...Starting price: € 3.000,00
Holland. 1 Gulden 1790. Cnm 2.28.104; D. 1179; V. 53.3. UNC.
Holland. 1 Gulden 1793. Cnm 2.28.104; D. 1179; V. 53.3. UNC-.