Friese gebieden. AR Sceatta Wodan/Monstertype. vdCh. 4.31. Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen L 172/1035
More...Starting price: € 100,00
Friese gebieden. AR Davidster type. vdCh. 4.28var. RR. Prachtig. Ex. Henzen L 173/951
More...Starting price: € 250,00
Friese gebieden. AR Sceatta portret naar rechts omgeven door cirkels en runenschrift. RR. Prachtig. Ex. Henzen L 175/1060
Friese gebieden. AR Sceatta continentaal runen type. Prachtig. Ex. Henzen L 177/955
More...Starting price: € 75,00
Friese gebieden. AR Sceatta continentaal runen type. Prachtig.
Friese gebieden. AR Sceatta beide zijden vierkant. RR. Zeer fraai. Ex. Henzen L 177/956