50 Euro goud 2013. Koningsmunt. Proof.
More...Starting price: € 500,00
50 Euro goud 2004. Geboorte. Proof.
More...Starting price: € 400,00
Muntset De Campen II 1996 met 1/2 zilveren leeuwendaalder Friesland.
More...Starting price: € 80,00
Muntset De Campen II 1996 met 1/2 zilveren leeuwendaalder Zeeland 1623.
More...Starting price: € 100,00
Munset 't Vliegendhart 1997 met zilveren dukaton Gelderland 1734.
More...Starting price: € 150,00
Muntset Holland Coin Fair 2001. Per abuis heeft De Koninklijke Nederlandse Munt in deze set een kwartje en 5 gulden van 2000 i.p.v. 2001 verpakt. Leuk en zeldzaam!
Muntset Thorbecke 2017 met zilveren gulden Koning Willem II.
More...Starting price: € 40,00
Zilveren dukaat 1989, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 2000. Proof. 10 ex.
Zilveren dukaat 1989(2), 92, 93(2), 94, 98(2), 99, 2000. 10 ex.
Zilveren dukaat 2001 t/m 2007. Proof. 7 ex.
Zilveren dukaat 2008, 09, 10(2), 11, 12, 13(2), 14. Proof. 9 ex.
Zilveren dukaat 2015(2), 2016, 2017(2). 5 Verschillende. Proof in cassette.
More...Starting price: € 50,00
10 Gulden zilver 1994, 1995, 1996, 1997, 1999. Proof. 5 ex.
5 Euro zilver 2014, 2015, 2016, 2017(2); 10 euro zilver 2017. Proof in fotoverpakking. 6 ex.
5 Euro zilver 2003/2013, 18 verschillende; 10 euro zilver 2002/2017, 4 verschillende. Proof in capsules. 22 ex.
More...Starting price: € 200,00
Proofsets gulden 1996/2001. 6 ex.
More...Starting price: € 25,00