Proofsets euro 2009 en 2011. 2 ex.
More...Starting price: € 40,00
Koninkrijk. 25 Cent 1941, 1944pe; 1 gulden 1940, 1943D, 1944P; 2 1/2 gulden 1940. Prachtig/FDC. 6 ex.
More...Starting price: € 50,00
Koninkrijk. 1 Gulden 1938, 39, 40, 43D; 2 1/2 gulden 1847, 62, 1929, 30, 31, 32, 33, 37, 38, 39, 59, 79, 2001; 50 gulden 1995.
More...Starting price: € 100,00
Koninkrijk. Lotje divers w.o. zilver en muntsets.
Koninkrijk. Juliana en Beatrix zilver. 1 Gulden (43), 2 1/2 gulden(6), 10 gulden(11), 50 gulden(4).
More...Starting price: € 250,00
5 Gulden goud 1912 en zilveren penning in cassette.
More...Starting price: € 125,00
10 Gulden goud 1876 en zilveren penning in cassette.
10 Gulden goud 1877 en zilveren penning in cassette.
10 Gulden goud 1897 en zilveren penning in cassette.
10 Gulden goud 1913 en zilveren penning in cassette.
10 Gulden goud 1917 en zilveren penning in cassette.
10 Gulden goud 1932 en zilveren penning in cassette.
Dukaat goud 1928 en 3 zilveren dubbele wapenstuivers in cassette.
More...Starting price: € 150,00