1 Gulden 1943 muntbiljet. Almanak 05-1. UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
More...Estimate: € 70,00
1 Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 06-1b. UNC.
More...Estimate: € 75,00
1 Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 06-1c. UNC.
More...Estimate: € 60,00
2 1/2 Gulden 1938 zilverbon. Almanak 13-1a en 1b. Prachtig en UNC. 2 ex.
More...Estimate: € 50,00
2 1/2 Gulden 1943 muntbiljet. Almanak 14. UNC.
More...Estimate: € 60,00
2 1/2 Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 15-1e. UNC.
More...Estimate: € 125,00
More...Estimate: € 125,00
2 1/2 Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 15-1f. UNC.
More...Estimate: € 125,00
More...Estimate: € 125,00
2 1/2 Gulden 1949 muntbiljet. Almanak 16-1b. Serienummer AHH093439. Zeer fraai.
More...Estimate: € 20,00
2 1/2 Gulden 1949 muntbiljet. Almanak 16-1b. UNC. 2 ex.
More...Estimate: € 25,00
2 1/2 Gulden 1949 muntbiljet. Almanak 16-1b. UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
More...Estimate: € 25,00
2 1/2 Gulden 1949 muntbiljet. Almanak 16-1b. UNC. 4 ex. opvolgende nummers.
More...Estimate: € 50,00
5 Gulden 1966 bankbiljet. Almanak 23-1a. Serienummer 1ZZ080172. UNC.
More...Estimate: € 20,00
5 Gulden 1966 bankbiljet. Almanak 23-1b. UNC. 3 ex. opvolgende nummers.
More...Estimate: € 150,00
5 Gulden 1966 bankbiljet. Almanak 23-2. Prachtig.
More...Estimate: € 100,00