Koninkrijk. 5 Cent 1929. FDC.
More...Estimate: € 20,00
Koninkrijk. 5 Cent 1932. FDC.
More...Estimate: € 30,00
Koninkrijk. 5 Cent 1933. Sublieme kleur. FDC.
More...Estimate: € 75,00
Koninkrijk. 5 Cent 1941 zink. FDC.
More...Estimate: € 30,00
Koninkrijk. 5 Cent 1942 zink. FDC. Mooie kleur.
More...Estimate: € 25,00
Koninkrijk. 5 Cent 1943 zink. FDC.
More...Estimate: € 60,00
Koninkrijk. 5 Cent 1954. Sublieme originele kleur. FDC.
More...Estimate: € 40,00
Koninkrijk. 5 Cent 1969. MISSLAG. 50% decentrisch geslagen. Leuk!
More...Estimate: € 100,00
Koninkrijk. 10 Cent 1827 Utrecht. NGC slab: MS 67.
More...Estimate: € 200,00
Koninkrijk. 10 Cent 1849a. Willem II. Mooie kleur. FDC.
More...Estimate: € 100,00
Koninkrijk. 10 Cent 1849. Willem III. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF.
More...Estimate: € 1.000,00
Koninkrijk. 10 Cent 1855 over 1845. Mooie melkwitte kleur. FDC.
More...Estimate: € 1.000,00
Koninkrijk. 10 Cent 1859. Prachtig.
More...Estimate: € 100,00
Koninkrijk. 10 Cent 1863. PCGS slab: MS 64.
More...Estimate: € 300,00
Koninkrijk. 10 Cent 1868. NGC slab: MS 66. Uiterst zeldzaam in deze unieke kwaliteit.
More...Estimate: € 2.500,00
Koninkrijk. 10 Cent 1868. Zeer fraai.
More...Estimate: € 200,00