16 june 2018 12:00
Lots: 1128, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 455

Lot 455
5 Cent 1827 over 1818 Utrecht. FDC. Mooie patina.
Estimate: € 175,00

Lot 456

Lot 456
5 Cent 1850. FDC.
Estimate: € 20,00

Lot 457

Lot 457
5 Cent 1855. UNC.
Estimate: € 30,00

Lot 458

Lot 458
5 Cent 1863. FDC.
Estimate: € 40,00

Lot 459

Lot 459
5 Cent 1876. FDC.
Estimate: € 40,00

Lot 460

Lot 460
5 Cent 1907. FDC. Sublieme kleur.
Estimate: € 30,00

Lot 461

Lot 461
5 Cent 1908. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 462

Lot 462
5 Cent 1909. FDC.
Estimate: € 80,00

Lot 463

Lot 463
5 Cent 1929. FDC.
Estimate: € 20,00