Lot 257a

Lot 257a
Florijn van 28 stuiver 1618 (over 1617?). Cnm 2.12.36. NGC slab: AU 55. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit.
Estimate: € 150,00

Lot 258

Lot 258
Stuiver 1578. Cnm 2.12.90. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 259

Lot 259
Estimate: € 50,00