Lot 303

No image available
Vervallen
Estimate: Bid

Lot 304

Lot 304
Halve leeuwendaalder 1632 over ouder jaar. Cnm 2.49.42. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 305

No image available
Vervallen
Estimate: Bid

Lot 306

Lot 306
Prinsendaalder 1591. Cnm 2.49.43. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 307

Lot 307
Zilveren dukaat 1737. Cnm 2.49.50; D.976. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 308

Lot 308
Zilveren dukaat 1792. Cnm 2.49.50; D.976. Ca. prachtig.
Estimate: € 80,00

Lot 309

Lot 309
Halve zilveren dukaat 1762. Cnm 2.49.53. Zeer fraai+.
Estimate: € 75,00

Lot 310

Lot 310
Halve zilveren dukaat 1792. Cnm 2.49.53. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 311

Lot 311
Zilveren rijder 1757. Cnm 2.49.58; D.1028. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 312

Lot 312
1 Gulden 1763. Cnm 2.49.72. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 313

Lot 313
Tienstuiverpenning 1613. Cnm 2.49.74. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 314

Lot 314
Scheepjesschelling 1792. Cnm. 2.49.93. Prachtig.
Estimate: € 40,00

Lot 315

Lot 315
Dubbele wapenstuiver 1708. 2.49.95. Prachtig.
Estimate: € 40,00