Nederland. 20 Gulden 1939. Emma. Alm.58-1;PL51b3.R. Replacement. UNC.
More...Estimate: € 80,00
Nederland. 20 Gulden 1945. Stadhouder Willem III. Alm.59-1;PL52a. UNC-.
More...Estimate: € 800,00
Nederland. 20 Gulden 1945. Stadhouder Willem III. Alm.59-1;PL52b. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Nederland. 20 Gulden 1945. Stadhouder Willem III. Alm.59-1;PL52c. Ca. fraai.
More...Estimate: € 75,00
Nederland. 20 Gulden 1955. Boerhave. Alm.60-1;PL53a.R. Replacement. Prachtig.
More...Estimate: € 250,00
Nederland. 25 Gulden 1921. Willem van Oranje. Alm.73-1c; PL58c3.b. Fraai.
More...Estimate: € 100,00
Nederland. 25 Gulden 1927. Willem van Oranje. Alm.74-1; PL59a. Fraai.
More...Estimate: € 50,00
Nederland. 25 Gulden 1929. Willem van Oranje. Alm.75-1; PL60b. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 150,00
Nederland. 25 Gulden 1929. Willem van Oranje. Alm.75-1; PL60b1.R. Replacement. Buiten omloop gesteld. Fraai+.
More...Estimate: € 40,00
Nederland. 25 Gulden 1929. Willem van Oranje. Alm.75-1; PL60b1.R. Replacement. Fraai+.
More...Estimate: € 100,00
Nederland. 25 Gulden 1931. Mees. Alm.76-2;PL.61c1.R. Replacement. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Nederland. 25 Gulden 1931. Mees. Alm.76-2;PL.61c4.R. Replacement. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 20,00
Nederland. 25 Gulden 1940. Prinsesje. Alm.77-1;PL62a. UNC-.
More...Estimate: € 250,00
Nederland. 25 Gulden 1940. Prinsesje. Alm.77-1;PL62a.R. Replacement. Prachtig.
More...Estimate: € 150,00
Nederland. 25 Gulden 1943. Wilhelmina. Alm.79-1;PL64a. Buiten omloop gesteld. Prachtig.
More...Estimate: € 50,00
Nederland. 25 Gulden 1945. Meisje in blauw. Alm.80-1a;PL65a. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 150,00