Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a1. UNC-.
More...Estimate: € 75,00
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a1. Zeer fraai.
More...Estimate: € 15,00
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a1.R. Replacement. Zeer fraai.
More...Estimate: € 20,00
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a2. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 20,00
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a3. UNC.
More...Estimate: € 100,00
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a4. Prachtig.
More...Estimate: € 30,00
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a4.R. Replacement. Zeer fraai.
More...Estimate: € 10,00
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45b1. UNC.
More...Estimate: € 100,00
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45b1.R. Replacement. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 10,00
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45b2. UNC.
More...Estimate: € 70,00
More...Estimate: € 10,00
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1b;PL45c. UNC.
More...Estimate: € 50,00
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1b;PL45c.R. Replacement. UNC.
More...Estimate: € 75,00
More...Estimate: € 75,00
More...Estimate: € 150,00
More...Estimate: € 750,00