Lot 639

Lot 639
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1937. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 640

Lot 640
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1939. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 641

Lot 641
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1943 Denver. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 642

Lot 642
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1971. MISSLAG. In messing geslagen. Interessant!
Estimate: € 250,00

Lot 643

Lot 643
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1979, Unie van Utrecht. MISSLAG. Geknipt muntplaatje. Ongebruikelijk dat dergelijke grote munten langs de controle naar buiten komen. Interessant!
Estimate: € 75,00

Lot 644

Lot 644
Koninkrijk. 3 Gulden 1820 Utrecht. Fantastische melkwitte kleur. FDC.
Estimate: € 2.500,00

Lot 645

Lot 645
Koninkrijk. 3 Gulden 1820 Utrecht. Zeer fraai.
Estimate: € 400,00

Lot 646

Lot 646
Koninkrijk. 3 Gulden 1821 Utrecht. Type a. Zonder (volledige) naam Michaut op de halsafsnede. Subliem stuk met lichte beginnende patina met daar doorheen een heerlijke stempelglans. FDC. 3 Guldenstukken in deze kwaliteit zijn uitermate schaars!
Estimate: € 2.500,00

Lot 647

Lot 647
Koninkrijk. 3 Gulden 1824 Utrecht. Met streepje tussen kroon en wapen. Montagesporen. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 300,00

Lot 648

Lot 648
Koninkrijk. 5 Gulden goud of Halve Gouden Willem 1850. Sch.547. Oplage slechts enkele stuks. NGC slab: PF 64 Ultra Cameo. Zeer aantrekkelijk topstuk!
Estimate: € 7.500,00

Lot 649

Lot 649
Koninkrijk. 5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 650

Lot 650
Koninkrijk. 10 Gulden goud 1832 over 1824 Utrecht. UNC.
Estimate: € 2.500,00

Lot 651

Lot 651
Koninkrijk. 10 Gulden goud 1842. Sch.502. Oplage slechts 860 ex. Zeldzaam stuk. UNC.
Estimate: € 8.000,00

Lot 652

Lot 652
Koninkrijk. 10 Gulden goud of Gouden Willem 1848. Sch.500. Oplage slechts 101 ex. Uiterst zeldzaam topstuk in fantastische kwaliteit. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. FDC.
Estimate: € 15.000,00

Lot 653

Lot 653
Koninkrijk. 10 Gulden goud of Gouden Willem 1850. Sch.545. Oplage slechts enkele stuks. NGC slab: PF 63 Cameo. Zeer aantrekkelijk topstuk!
Estimate: € 12.000,00

Lot 654

Lot 654
Koninkrijk. 10 Gulden goud of Gouden Willem 1851. Sch.546. UNC.
Estimate: € 3.500,00