Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. Prachtig.
More...Starting price: € 50,00
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. R. Prachtig. Ex. Elsen A 83/1042
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. S. Prachtig. Ex. Elsen A 83/1044
More...Starting price: € 150,00
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. Ca. prachtig. 3 ex.
Friese gebieden. AR Sceatta pumed bird. R. Prachtig. Ex. Elsen A 84/746
More...Starting price: € 75,00
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. vdCh. 3.16. Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen L 160/943
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. vdCh. 3.17var. Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen L 166/985
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. vdCh. 3.1var. Prachtig-. Ex. Henzen L 169/929
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. vdCh. 3.1var. Prachtig-. Ex. Henzen L 170/970
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. R. Prachtig.