Lot 350

Lot 350
Karolinische rijk. Lodewijk de Vrome 814-840. Penning algemeen type. Zeer fraai.
Starting price: € 50,00

Lot 351

Lot 351
Karolinische rijk. Lodewijk de Vrome 814-840. Penning algemeen type. vdCh. 13.10var.Zeer fraai. Ex. Henzen L 176/783
Starting price: € 75,00

Lot 352

Lot 352
Karolinische rijk. Lodewijk de Vrome 814-840. Penning algemeen type. RR. Zeer fraai. Ex. Henzen L 186/765
Starting price: € 150,00

Lot 353

Lot 353
Karolinische rijk. Lotharius I 840-855. Penning Dorestad. vdCh. 14.3-7. Ex. Henzen L 154/572
Starting price: € 100,00

Lot 354

Lot 354
Karolingische rijk. Penning z.j. Zeer fraai/prachtig.
Starting price: € 100,00