Account
Home
Provinciaal
Graafschap Friesland
Lots:
941
, Prebid:
yes
, Live Auction:
yes
As tiles
As list
All
With images
Lot 355
Graafschap Friesland. Hendrik II 1002-1024. Penning. Itisch 20.6. R. Zeer fraai. Ex. Henzen L 160/944
Starting price:
€ 100,00
Lot 356
Graafschap Friesland. Egbert II 1068-1090. Penning Dokkum. vdCh. 3.2.; Itisch 22.5. R. Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen L 169/930
Starting price:
€ 100,00
Lot 357
Graafschap Friesland. Egbert II 1068-1090. Penning Bolsward. Itisch 22.7. RRR. Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen
Starting price:
€ 250,00
Menu
Provinciaal
Graafschap Friesland