Lot 358

Lot 358
Friesland. Arendrijksdaalder 1603. Cnm 2.16.19; D. 821. RRR. Zeer fraai. Ex. Henzen L 175/1064
Starting price: € 1.500,00

Lot 359

Lot 359
Friesland. Leeuwendaalder 1597/94. Cnm 2.16.33; D. 850var. RRR. Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen L 175/1066
Starting price: € 500,00

Lot 360

Lot 360
Friesland. Bezemstuiver 1738. Afslag in goud op het gewicht van 1/2 dukaat. Cnm 2.16.19; D. 1027; V. 130.7. R. Prachtig.
Starting price: € 750,00

Lot 361

Lot 361
Friesland. Kwart Florijn van 7 stuiver 1601, met 7-ST. Cnm 2.16.88; D. 1103; V.127.4; de Bruijn 13. R. Zeer fraai. Ex. Henzen L 176/1044
Starting price: € 100,00

Lot 362

Lot 362
Friesland. Kwart Florijn van 7 stuiver 1601, met 7-S. Cnm 2.16.89; D. 1103; V.127.4; de Bruijn 14. R. Zeer fraai+. Ex. Henzen L 175/1074
Starting price: € 100,00