Lot 363c

Lot 363c
Gelderland. Hertogdom Lorraine 1582-1608. Karel III. Teston Nancy. Fraai/zeer fraai.
Starting price: € 75,00

Lot 363d

Lot 363d
Gelderland. Halve grote gouden rijder 1614. Cnm 2.17.63; D. 652. Fraai/zeer fraai.
Starting price: € 600,00

Lot 363e

Lot 363e
Gelderland. Halve gouden rijder 1760. Cnm 2.17.69; D. 654. Zeer fraai/prachtig.
Starting price: € 500,00

Lot 363f

Lot 363f
Gelderland. Nederlandse dukaat goud 1597. Cnm 2.17.77; D. 649. Ca. zeer fraai.
Starting price: € 200,00

Lot 363g

Lot 363g
Gelderland. Nederlandse rijksdaalder 1624. Cnm 2.17.120; D. 938. Zeer fraai.
Starting price: € 75,00

Lot 363h

Lot 363h
Gelderland. Dukaton of zilveren rijder 1659. Cnm 2.17.130; D. 1009. Ca. zeer fraai.
Starting price: € 100,00

Lot 363i

Lot 363i
Gelderland. Dukaton of zilveren rijder 1767. Cnm 2.17.132; D. 1010. Zeer fraai.
Starting price: € 100,00

Lot 364

Lot 364
Gelderland. Driegulden 1786/85. Cnm 2.17.48; D. 1145; V. 14.1. Subliem stuk met mooie patina en stempelglans. FDC-. Ex. Henzen L 176/831
Starting price: € 350,00

Lot 901

Lot 901
Gelderland. Arnoldus goudgulden. In cassette KNM.
Starting price: € 100,00

Lot 902

Lot 902
Gelderland. Nederlandse dukaat goud 1635. Cnm. 2.17.77; D. 649. Fraai/zeer fraai.
Starting price: € 200,00

Lot 903

Lot 903
Gelderland. Nederlandse rijksdaalder 1622. Cnm 2.17.120; D. 938. Fraai/zeer fraai.
Starting price: € 75,00