Lot 369

Lot 369
Graafschap Holland. Dirk VII 1190-1203. AR kopje of denarius. vdCh. 1.1.; Hengel C.8. Zeer fraai. Ex. Elsen L 235/1125
Starting price: € 75,00

Lot 370

Lot 370
Graafschap Holland. Willem I 1195-1213. Penning z.j. ca. 1198. Gravenmuts. vdCh. 35, 1-2var.; Hengel 4. RR. Zeer fraai-. Ex. Henzen L 167/847
Starting price: € 200,00

Lot 371

Lot 371
Graafschap Holland. Willem I als Graaf van Friesland 1195-1213. Penning z.j. ca. 1204. Gravenmuts. Hengel 1.1var.; vgl. Grolle 8.1.1. RRRR. 4e bekende exemplaar! RR. Prachtig-. Ex. Henzen L 150/542, € 4000,-
Starting price: € 1.000,00

Lot 372

Lot 372
Graafschap Holland. Floris IV 1222-1234. Penning Dordrecht (?), 1e type. Portret met gravenmuts. Zeer fraai. Ex. Henzen L. 155/655
Starting price: € 200,00

Lot 373

Lot 373
Graafschap Holland. Floris IV en Willem II tot 1247. AR kopje of denarius, type 1A. vdCh. 1,1-11; Hengel C.15. Zeer fraai.
Starting price: € 50,00

Lot 374

Lot 374
Graafschap Holland. Willem II 1234-1252. Penning op naam van Floris IV. vdCh. 1.5; Hengel 16. R. Zeer fraai. Ex. Henzen L 160/794
Starting price: € 50,00

Lot 375

Lot 375
Graafschap Holland. Floris V 1256-1296. Penning of kopje z.j. Grolle 11.6.1. Zeer fraai/prachtig.
Starting price: € 100,00

Lot 376

Lot 376
Graafschap Holland. Floris V 1256-1296. Penning of kopje z.j. Grolle 11.6.1. Zeer fraai.
Starting price: € 75,00

Lot 377

Lot 377
Graafschap Holland. Floris V 1256-1296. Dordrecht. Tourse groot z.j. vdCh. 3.3; Hengel 44. RR. Prachtig-. Ex. Henzen L 148/720
Starting price: € 250,00

Lot 378

Lot 378
Graafschap Holland. Floris V 1256-1296. Dordrecht. Tourse groot z.j. vdCh. 3.3; Hengel 44. RR. Prachtig-.
Starting price: € 250,00

Lot 379

Lot 379
Graafschap Holland. Floris V 1256-1296. AR kopje of denarius z.j. vdCh. 3.8-9; Grolle 11.9.1. Zeer fraai.
Starting price: € 40,00

Lot 380

Lot 380
Graafschap Holland. Willem V 1345-1389. Dubbele Groot of Plak. EvG 12; Grolle 17.5.2b. Zeer fraai. Ex. Künker A 121/749
Starting price: € 100,00

Lot 381

Lot 381
Graafschap Holland. Willem V 1345-1389. Hollandse groot z.j. EvG 17; Grolle 17.9.2.Aa. Zeer fraai. Ex. Künker A 121/754
Starting price: € 100,00

Lot 382

Lot 382
Graafschap Holland. Willem V 1345-1389. Hollandse groot z.j. EvG 17; Grolle 17.9.2.Bb. Zeer fraai/prachtig. Ex. Künker A 121/755
Starting price: € 150,00

Lot 383

Lot 383
Graafschap Holland. Willem V 1345-1389. Labaye. EvG 20; Grolle 17.10.1a; vdCh. 6.23. Zeer fraai. Ex. Künker A 121/756
Starting price: € 150,00

Lot 384

Lot 384
Graafschap Holland. Willem V 1345-1389. Nieuwe Hollandse groot. EvG 22; Grolle 17.11.2a; vdCh. 6.24. Iets zwak geslagen, overigens prachtig. Ex. Künker A 121/757
Starting price: € 200,00