Lot 400a

Lot 400a
Holland. Halve Philipsdaalder 1573. Cnm 2.28.15; D. 211. Fraai.
Starting price: € 50,00

Lot 401

Lot 401
Holland. Gouden rijder 1751. Cnm 2.28.47; D.782. Prachtig/FDC. Ex. Henzen L 160/806
Starting price: € 1.000,00

Lot 402

Lot 402
Holland. Gouden rijder 1751. Cnm 2.28.47; D.782. Prachtig.
Starting price: € 800,00

Lot 403

Lot 403
Holland. Gouden rijder 1762. Cnm 2.28.47; D.782. Prachtig+.
Starting price: € 1.000,00

Lot 404

Lot 404
Holland. Gouden rijder 1762. Cnm 2.28.47; D.782. Prachtig. Ex. Henzen L 176/873
Starting price: € 800,00

Lot 405

Lot 405
Holland. Halve gouden rijder 1750/49. Cnm 2.28.48; D. 783; V. 40.5. Subliem stuk met heerlijke stempelglans! RRR. FDC. Ex. Henzen L 185/782
Starting price: € 1.000,00

Lot 406

Lot 406
Holland. Halve gouden rijder 1760. Cnm 2.28.48; D. 783; V. 40.5. Prachtig+. Ex. Henzen L 176/874
Starting price: € 800,00

Lot 407

Lot 407
Holland. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1656. Variant met CONFRE ipv CONFOE. Cnm 2.28.50; D. 772; V. 39.2. RR. Prachtig. Ex. Henzen L 174/835
Starting price: € 1.500,00

Lot 408

Lot 408
Holland. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1660. Cnm 2.28.50; D. 772; V. 39.2. RR. Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen L 176/876
Starting price: € 1.250,00

Lot 409

Lot 409
Holland. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1731. Cnm 2.28.52; D. 773; V. 39.4. RRRR. Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen L 176/877
Starting price: € 2.000,00

Lot 410

Lot 410
Holland. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1755. Cnm 2.28.52; D.773. Lichte vouw in muntplaatje, overigens prachtig.
Starting price: € 1.500,00

Lot 411

Lot 411
Holland. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1763. Cnm 2.28.52; D. 773; V. 39.4. RRRR. Prachtig/FDC. Ex. NMV A 2005/89
Starting price: € 1.500,00

Lot 412

Lot 412
Holland. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1768. Cnm 2.28.52; D. 773; V. 39.4. R. Prachtig-. Ex. Henzen L 185/784
Starting price: € 1.000,00

Lot 413

Lot 413
Holland. Nederlandse dukaat goud 1659/55. Cnm 2.28.53; D. 774; V. 39.5. Zeldzame jaartalwijziging. Prachtig. Ex. Henzen L 160/809
Starting price: € 400,00

Lot 414

Lot 414
Holland. Nederlandse dukaat goud 1730. Cnm 2.28.54; D. 775; V. 39.6. Prachtig/FDC.
Starting price: € 350,00

Lot 414a

Lot 414a
Holland. Nederlandse dukaat goud 1730. Cnm 2.28.54; D. 775; V. 39.6. Zeer fraai+.
Starting price: € 200,00