Lot 454a

Lot 454a
Overijssel. Halve Philipsdaalder 1562. Cnm 2.38.5; D. 81. Fraai+.
Starting price: € 50,00

Lot 455

Lot 455
Overijssel. Gouden rijder 1763. Cnm 2.38.41; D. 1060; V. 134.5. RR. FDC-. Ex. Henzen L 176/1054
Starting price: € 1.500,00

Lot 456

Lot 456
Overijssel. Hongaarse dukaat goud z.j.(1590-1593). Cnm 2.38.45; D. 1051. RR. Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen L 176/1056
Starting price: € 1.000,00

Lot 456a

Lot 456a
Overijssel. Leeuwendaalder 1677. Cnm 2.38.65; D. 856b. Fraai/zeer fraai.
Starting price: € 50,00

Lot 457

Lot 457
Overijssel. Duit 1764. Jaartal met kleine cijfers. Cnm 2.38.115; V. 145.4. NGC MS 63 BN. FDC.
Starting price: € 150,00

Lot 458

Lot 458
Overijssel. Duit 1769. Cnm 2.38.115; V. 145.4. NGC MS 64 BN. FDC.
Starting price: € 200,00