Lot 459

Lot 459
Utrecht bisdom. Sede Vacante 1233-1234. Denier. Zeer fraai. Ex. Künker A 121/887
Starting price: € 200,00

Lot 460

Lot 460
Utrecht bisdom. Jan van Arkel 1342-1364. Groot. vdCh. 9.1. R. Prachtig. Ex. Künker A 121/896
Starting price: € 300,00

Lot 461

Lot 461
Utrecht bisdom. Jan van Arkel 1342-1364. Groot. vdCh 9.2. R. Zeer fraai. Ex. Künker A 121/897
Starting price: € 150,00

Lot 462

Lot 462
Utrecht bisdom. Jan van Arkel 1342-1364. 1/4 Groot. vdCh. 28.3. RR. Zeer fraai. Ex. Künker A 121/899
Starting price: € 400,00

Lot 463

Lot 463
Utrecht Bisdom. Rudolf van Diepholt als postulaat 1426-1433. Martinusgoudgulden z.j. D.936; vdCh pl. 29. RRR. Zeer fraai. Ex. Henzen L 176/983
Starting price: € 2.000,00

Lot 463a

Lot 463a
Utrecht Bisdom. Rudolf von Diepholt (1433-55). Goudgulden z.j. Fraai.
Starting price: € 150,00