Lot 464

Lot 464
Utrecht. Rozenobel op Engelse Muntvoet z.j. (1600-1601). Cnm 2.43.32; D. 959; V. 97.3. R. Prachtig-. Ex. Henzen L 175/998
Starting price: € 1.000,00

Lot 465

Lot 465
Utrecht. Grote gouden rijder 1619. Cnm 2.43.34; D. 967 suppl.; V. 98.5. RRR. UNC-. Ex. L. Schulman A 327/72
Starting price: € 1.500,00

Lot 466

Lot 466
Utrecht. Grote gouden rijder 1620. Cnm 2.43.34; D. 967 suppl.; V. 98.5. RRR. UNC-. Ex. Henzen L 178/946
Starting price: € 1.500,00

Lot 467

Lot 467
Utrecht. Gouden rijder 1760. Cnm 2.43.37; D. 970; V. 99.1. FDC. Ex. Henzen L 176/987
Starting price: € 1.500,00

Lot 468

Lot 468
Utrecht. Halve gouden rijder 1750. Cnm 2.43.38; D.971. Prachtig/FDC.
Starting price: € 800,00

Lot 469

Lot 469
Utrecht. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1653. Cnm 2.43.40; D. 961; V. 98.1. R. Prachtig. Ex. Henzen L 178/949
Starting price: € 1.500,00

Lot 470

Lot 470
Utrecht. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1747. Cnm 2.43.41; D. 962; V. 98.2. R. Ca. prachtig. Ex. Henzen L 175/1001
Starting price: € 1.250,00

Lot 471

Lot 471
Utrecht. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1786. Cnm 2.43.41; D. 962; V. 98.2. R. FDC-. Ex. Verschoor
Starting price: € 1.500,00

Lot 472

Lot 472
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1699. Cnm 2.43.44; D. 963; V. 98.3. Zeer fraai+. Ex. Henzen L 176/991
Starting price: € 300,00

Lot 473

Lot 473
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1739/38. Cnm 2.43.46; D. 965; V. 98.4. RRRR. Prachtig. Ex. Henzen L 177/901
Starting price: € 600,00

Lot 474

Lot 474
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1743. Cnm 2.43.46; D. 965; V. 98.4. RRR. Prachtig. Ex. Henzen L 176/992
Starting price: € 350,00

Lot 474a

Lot 474a
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1760. Cnm 2.43.46; D. 965. Zeer fraai+.
Starting price: € 180,00

Lot 475

Lot 475
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1765. Cnm 2.43.46; D. 965; V. 98.4. RRR. Prachtig. Ex. Henzen L 160/900
Starting price: € 350,00

Lot 476

Lot 476
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1778. Cnm 2.43.46; D. 965; V. 98.4. R. Prachtig. Ex. MPO A 2005-05/290
Starting price: € 350,00

Lot 477

Lot 477
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1792. Cnm 2.43.46; D. 965; V. 98.4. R. Prachtig. Ex. Henzen L 176/993
Starting price: € 350,00

Lot 477a

Lot 477a
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1794. Cnm 2.43.46; D. 965. Zeer fraai+.
Starting price: € 180,00