Utrecht. Rozenobel op Engelse Muntvoet z.j. (1600-1601). Cnm 2.43.32; D. 959; V. 97.3. R. Prachtig-. Ex. Henzen L 175/998
More...Starting price: € 1.000,00
Utrecht. Grote gouden rijder 1619. Cnm 2.43.34; D. 967 suppl.; V. 98.5. RRR. UNC-. Ex. L. Schulman A 327/72
More...Starting price: € 1.500,00
Utrecht. Grote gouden rijder 1620. Cnm 2.43.34; D. 967 suppl.; V. 98.5. RRR. UNC-. Ex. Henzen L 178/946
Utrecht. Gouden rijder 1760. Cnm 2.43.37; D. 970; V. 99.1. FDC. Ex. Henzen L 176/987
Utrecht. Halve gouden rijder 1750. Cnm 2.43.38; D.971. Prachtig/FDC.
More...Starting price: € 800,00
Utrecht. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1653. Cnm 2.43.40; D. 961; V. 98.1. R. Prachtig. Ex. Henzen L 178/949
Utrecht. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1747. Cnm 2.43.41; D. 962; V. 98.2. R. Ca. prachtig. Ex. Henzen L 175/1001
More...Starting price: € 1.250,00
Utrecht. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1786. Cnm 2.43.41; D. 962; V. 98.2. R. FDC-. Ex. Verschoor
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1699. Cnm 2.43.44; D. 963; V. 98.3. Zeer fraai+. Ex. Henzen L 176/991
More...Starting price: € 300,00
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1739/38. Cnm 2.43.46; D. 965; V. 98.4. RRRR. Prachtig. Ex. Henzen L 177/901
More...Starting price: € 600,00
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1743. Cnm 2.43.46; D. 965; V. 98.4. RRR. Prachtig. Ex. Henzen L 176/992
More...Starting price: € 350,00
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1760. Cnm 2.43.46; D. 965. Zeer fraai+.
More...Starting price: € 180,00
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1765. Cnm 2.43.46; D. 965; V. 98.4. RRR. Prachtig. Ex. Henzen L 160/900
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1778. Cnm 2.43.46; D. 965; V. 98.4. R. Prachtig. Ex. MPO A 2005-05/290
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1792. Cnm 2.43.46; D. 965; V. 98.4. R. Prachtig. Ex. Henzen L 176/993
Utrecht. Nederlandse dukaat goud 1794. Cnm 2.43.46; D. 965. Zeer fraai+.