Lot 516

Lot 516
Utrecht-stad. Stuiver 1627. Cnm 2.44.11; V. 114.4. R. Fraai/ zeer fraai.
Starting price: € 75,00

Lot 517

Lot 517
Utrecht-stad. Duit 1509. P 18; vdCh. 25.20. Iets corrossie. Zeer fraai. Ex. Künker A 121/930
Starting price: € 50,00

Lot 518

Lot 518
Utrecht-stad. Duit 1522. Iets corrossie. Zeer fraai. Ex. Künker A 121/932
Starting price: € 50,00

Lot 519

Lot 519
Utrecht-stad. Duit 1754. Cnm 2.44.21; V. 116.6. Mooie heldere kleur. FDC.
Starting price: € 25,00

Lot 520

Lot 520
Utrecht-stad. Duit zilver 1762. Cnm 2.44.22; V. 116.6. Prachtig/FDC.
Starting price: € 75,00

Lot 521

Lot 521
Utrecht-stad. Duit 1766. Cnm 2.44.22; V. 116.6. FDC.
Starting price: € 25,00

Lot 522

Lot 522
Utrecht-stad. Duit zilver 1785. Cnm 2.44.22; V. 116.6. Mooie kleur! FDC.
Starting price: € 100,00

Lot 523

Lot 523
Utrecht-stad. Duit 1786. Cnm 2.44.22; V. 116.6. FDC.
Starting price: € 25,00

Lot 524

Lot 524
Utrecht-stad. Duit 1789. Cnm 2.44.22; V. 116.6. Mooie heldere kleur. FDC.
Starting price: € 25,00

Lot 525

Lot 525
Utrecht-stad. Duit 1791. Cnm 2.44.22; V. 116.6. FDC.
Starting price: € 25,00

Lot 526

Lot 526
Utrecht-stad. Duit zilver 1794. Cnm 2.44.22; V. 116.6. Prachtig/FDC.
Starting price: € 75,00