Lot 527

Lot 527
West-Friesland. Gouden rijder 1761 mmt. Haringbuis. Cnm 2.46.3; D. 843; V.60.3. RRRR. Prachtig+.
Starting price: € 1.000,00

Lot 528

Lot 528
West-Friesland. Leeuwendaalder 1604 op Hollandse voet. Cnm 2.46.22; D.835. Ca. zeer fraai.
Starting price: € 100,00

Lot 529

Lot 529
West-Friesland. Halve Nederlands rijksdaalder 1659. Cnm 2.46.32; D. 956; V. 64.4. RRR. Zeer fraai-.
Starting price: € 150,00

Lot 529a

Lot 529a
West-Friesland. Zilveren dukaat 1785/84. Mooie duidelijke jaartalwijziging. Cnm 2.46.35; D. 971. Zeer fraai.
Starting price: € 50,00

Lot 529b

Lot 529b
West-Friesland. Dukaton of zilveren rijder 1659. Cnm 2.46.38; D. 1019. Zeer fraai.
Starting price: € 100,00

Lot 529c

Lot 529c
West-Friesland. Halve dukaton of halve zilveren rijder 1768/67. Cnm 2.46.45; D. 1050. Zeer fraai+.
Starting price: € 75,00

Lot 530

Lot 530
West-Friesland. Dukaton of zilveren rijder 1663. Cnm 2.46.38; D.1019. Ca. zeer fraai.
Starting price: € 150,00

Lot 531

Lot 531
West-Friesland. Dubbele dukaton of dubbele zilveren rijder 1670. Cnm 2.46.38; D. 1019a; V. 61.1 RRRR. Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen L 173/834
Starting price: € 2.000,00

Lot 531a

Lot 531a
West-Friesland. Dukaton of zilveren rijder 1771. Cnm 2.46.41; D. 1022. Zeer fraai.
Starting price: € 100,00

Lot 532

Lot 532
West-Friesland. Dukaton of zilveren rijder 1775. Cnm 2.46.41; D.1022. Kleine oneffenheid in muntplaatje, ca. zeer fraai.
Starting price: € 100,00

Lot 533

Lot 533
West-Friesland. Dukaton of zilveren rijder 1785. Cnm 2.46.41; D. 1022; V. 62.1. Mooie melkwitte kleur. FDC. Ex. Henzen L 176/931
Starting price: € 750,00

Lot 534

Lot 534
West-Friesland. Driegulden 1785/81. Cnm 2.46.55; D. 1147; V. 69.4. RRR. FDC-. Ex. Henzen L 177/848
Starting price: € 500,00

Lot 535

Lot 535
West-Friesland. Duit 1739. Cnm 2.46.96; V. 76.4. NGC MS 64 RB. FDC.
Starting price: € 150,00

Lot 907

Lot 907
West-Friesland. Prinsendaalder 1597. Cnm 2.46.28; D. 924. Fraai.
Starting price: € 75,00