Lot 536

Lot 536
Zeeland. Halve rozenobel op Engelse voet z.j. Cnm 2.49.14; D. 872; V. 77.2. R. Ca. prachtig.
Starting price: € 1.500,00

Lot 537

Lot 537
Zeeland. Dubbele Nederlandse dukaat goud 1658/56. Cnm 2.49.23; D. 881; V. 78.3. RRR. Zeer fraai. Ex. Henzen L 176/953
Starting price: € 1.000,00

Lot 538

Lot 538
Zeeland. Twintigste Leicester reaal of stoter 1593/87. Cnm 2.49.32; V. 82.5. RRR. Fraai/zeer fraai. Ex. Henzen L 176/954
Starting price: € 200,00

Lot 539

Lot 539
Zeeland. Zilveren dukaat 1763. Cnm 2.49.50; D. 976; V. 87.1var. Met gesoigneerde stempels geslagen. Zeer aantrekkelijk topstuk! RRR. FDC.
Starting price: € 1.000,00

Lot 540

Lot 540
Zeeland. Zilveren dukaat 1764/63. Cnm 2.49.50; D. 976; V. 87.1. RRR. Zeer fraai. Ex. Henzen L 176/960
Starting price: € 100,00

Lot 541

Lot 541
Zeeland. Dubbele Dukaton of dubbele zilveren rijder 1662. Piedfort op dubbel gewicht. Cnm 2.49.56; D.1024a; V. 81.1. RRR. Prachtig-. Ex. Henzen L 177/885
Starting price: € 2.500,00

Lot 542

Lot 542
Zeeland. Daalder van 30 stuiver 1680. Cnm 2.49.65; D. 1082; V. 90.1. Iets zwak, overigens zeer fraai. Ex. Henzen L 176/973
Starting price: € 100,00

Lot 543

Lot 543
Zeeland. Scheepjesschelling 1761. Piedfort op dubbel gewicht. Cnm 2.49.90; V. 93.4. RR. FDC-. Ex. Henzen L 175/983
Starting price: € 500,00