Account
Home
Overzeese gebieden
Ned. Indie
Lots:
941
, Prebid:
yes
, Live Auction:
yes
As tiles
As list
All
With images
Lot 588
Ned. Indie. 1/4 Gulden 1890. NGC MS 66. Mooie patina, fris stukje. FDC.
Starting price:
€ 150,00
Menu
Overzeese gebieden
Ned. Indie