Lot 655

Lot 655
25 Cent 1826 Utrecht. UNC Ex. Henzen L 176/1271
Starting price: € 100,00

Lot 656

Lot 656
25 Cent 1887. NGC MS 65. Dit stuk hebben wij nooit eerder in zo'n mooie kwaliteit gezien. Zeldzaam. FDC.
Starting price: € 3.000,00

Lot 657

Lot 657
25 Cent 1894. Prachtig+. Ex. Henzen L 175/1497
Starting price: € 125,00

Lot 658

Lot 658
25 Cent 1895a. FDC-. Ex. Henzen L 176/1466
Starting price: € 300,00

Lot 659

Lot 659
25 Cent 1898. UNC. Ex. Henzen L 175/1503
Starting price: € 500,00

Lot 660

Lot 660
25 Cent 1912. Mooie patina. FDC.
Starting price: € 125,00

Lot 661

Lot 661
25 Cent 1913. FDC.
Starting price: € 150,00

Lot 662

Lot 662
25 Cent 1942 zink. Sublieme kleur. FDC.
Starting price: € 25,00

Lot 663

Lot 663
25 Cent 1970. Met gepolijste stempels geslagen. Proof.
Starting price: € 50,00

Lot 664

Lot 664
25 Cent 1970. Proefslag in aluminium. Gewicht 0,84 gr. Met gepolijste stempels geslagen. Proof. Ex. Henzen 2006, € 1500,-
Starting price: € 500,00

Lot 666

Lot 666
25 Cent 1972, Misslag, decentrisch geslagen.
Starting price: € 50,00

Lot 667

Lot 667
25 Cent 1980. Proefslag in aluminium. Gewicht 0,79 gr. Met gepolijste stempels geslagen. Proof. Ex. Henzen 2007, € 1500,-
Starting price: € 500,00

Lot 668

Lot 668
25 Cent 1982. In afwijkend metaal geslagen.
Estimate: Bid

Lot 668a

Lot 668a
25 Cent 1986. In afwijkend metaal geslagen.
Estimate: Bid