Lot 701

Lot 701
5 Gulden goud 1827 Brussel. Montagesporen. Ca. zeer fraai.
Starting price: € 200,00

Lot 702

Lot 702
5 Gulden goud 1912. FDC-.
Starting price: € 160,00

Lot 703

Lot 703
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Starting price: € 150,00

Lot 909

Lot 909
5 Gulden goud 1912 en zilveren penning in cassette.
Starting price: € 125,00