Account
Home
Koninkrijk
5 Gulden goud
Lots:
941
, Prebid:
yes
, Live Auction:
yes
As tiles
As list
All
With images
Lot 701
5 Gulden goud 1827 Brussel. Montagesporen. Ca. zeer fraai.
Starting price:
€ 200,00
Lot 702
5 Gulden goud 1912. FDC-.
Starting price:
€ 160,00
Lot 703
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Starting price:
€ 150,00
Lot 909
5 Gulden goud 1912 en zilveren penning in cassette.
Starting price:
€ 125,00
Menu
Koninkrijk
5 Gulden goud