Lot 862

Lot 862
Koninkrijk. 25 Cent 1941, 1944pe; 1 gulden 1940, 1943D, 1944P; 2 1/2 gulden 1940. Prachtig/FDC. 6 ex.
Starting price: € 50,00

Lot 863

Lot 863
Koninkrijk. 1 Gulden 1938, 39, 40, 43D; 2 1/2 gulden 1847, 62, 1929, 30, 31, 32, 33, 37, 38, 39, 59, 79, 2001; 50 gulden 1995.
Starting price: € 100,00

Lot 864

Lot 864
Koninkrijk. Lotje divers w.o. zilver en muntsets.
Starting price: € 100,00

Lot 865

Lot 865
Koninkrijk. Juliana en Beatrix zilver. 1 Gulden (43), 2 1/2 gulden(6), 10 gulden(11), 50 gulden(4).
Starting price: € 250,00