Lot 151

Lot 151
Nederland. 50 Gulden 1945. Stadhouder. Alm.99-1;PL82a.R. Replacement. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 152

Lot 152
Nederland. 50 Gulden 1982. Zonnebloem. Alm.100-1;PL83b. UNC.
Estimate: € 75,00

Lot 153

Lot 153
Estimate: € 75,00

Lot 154

Lot 154
Estimate: € 75,00

Lot 155

Lot 155
Nederland. 60 Gulden 1860. Bankbiljet. Alm.106-10b. Zeer fraai+. Zeldzaam!
Estimate: € 3.000,00

Lot 156

Lot 156
Nederland. 60 Gulden 1921. Frederik Hendrik. Alm.108-1b. Zeer fraai+.
Estimate: € 2.000,00

Lot 157

Lot 157
Nederland. 60 Gulden 1921. Frederik Hendrik. Alm.108-2. Zeer fraai+.
Estimate: € 2.000,00

Lot 158

Lot 158
Nederland. 100 Gulden 1930. Luitspelende vrouw. Lot van 15 biljetten, w.o. replacements, etc.
Estimate: € 200,00

Lot 159

Lot 159
Nederland. 100 Gulden 1947. Meisjeskop Adriaantje Hollaer. Alm.120-1;PL100b. UNC.
Estimate: € 200,00

Lot 160

Lot 160
Nederland. 100 Gulden 1953. Erasmus. Alm 121-1;PL102a. UNC-.
Estimate: € 300,00

Lot 161

Lot 161
Nederland. 100 Gulden 1953. Erasmus. Alm 121-1;PL102a. R. Replacement. Ca. prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 162

Lot 162
Nederland. 100 Gulden 1953. Erasmus. Alm 121-1;PL102b. Ca. prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 163

Lot 163
Nederland. 100 Gulden 1953. Erasmus. Alm 121-1;PL102b.R. Replacement. Ca. fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 164

Lot 164
Nederland. 100 Gulden 1953. Erasmus. Alm 121-1;PL102d. Invulserie. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 165

Lot 165
Nederland. 100 Gulden 1992. Steenuil. Alm.124-1a;PL105a. UNC.
Estimate: € 125,00

Lot 166

Lot 166
Nederland. 100 Gulden 1992. Steenuil. Alm.124-2b;PL105d. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00