Lot 540

Lot 540
Zeeland. Zilveren dukaat 1764/63. Cnm 2.49.50; D. 976; V. 87.1. RRR. Zeer fraai. Ex. Henzen L 176/960
Starting price: € 100,00

Lot 541

Lot 541
Zeeland. Dubbele Dukaton of dubbele zilveren rijder 1662. Piedfort op dubbel gewicht. Cnm 2.49.56; D.1024a; V. 81.1. RRR. Prachtig-. Ex. Henzen L 177/885
Starting price: € 2.500,00

Lot 542

Lot 542
Zeeland. Daalder van 30 stuiver 1680. Cnm 2.49.65; D. 1082; V. 90.1. Iets zwak, overigens zeer fraai. Ex. Henzen L 176/973
Starting price: € 100,00

Lot 543

Lot 543
Zeeland. Scheepjesschelling 1761. Piedfort op dubbel gewicht. Cnm 2.49.90; V. 93.4. RR. FDC-. Ex. Henzen L 175/983
Starting price: € 500,00

Lot 901

Lot 901
Gelderland. Arnoldus goudgulden. In cassette KNM.
Starting price: € 100,00

Lot 902

Lot 902
Gelderland. Nederlandse dukaat goud 1635. Cnm. 2.17.77; D. 649. Fraai/zeer fraai.
Starting price: € 200,00

Lot 903

Lot 903
Gelderland. Nederlandse rijksdaalder 1622. Cnm 2.17.120; D. 938. Fraai/zeer fraai.
Starting price: € 75,00

Lot 904

Lot 904
Holland. Nederlandse dukaat goud 1777. Cnm 2.28.54; D. 775. Zeer fraai.
Starting price: € 200,00

Lot 905

Lot 905
Holland. Leeuwendaalder 1576. Cnm 2.28.66; D. 831; V.48.3. Fraai+.
Starting price: € 50,00

Lot 906

Lot 906
Holland. Halve dukaton of halve zilveren rijder 1770. Cnm 2.28.88; D. 1047.
Starting price: € 100,00

Lot 907

Lot 907
West-Friesland. Prinsendaalder 1597. Cnm 2.46.28; D. 924. Fraai.
Starting price: € 75,00

Lot 908

Lot 908
Provinciaal. Divers, 8x zilver en 2x koper. Leuk handelslotje.
Starting price: € 150,00