Lot 636

Lot 636
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1874 Klaverblad. Mooie patina. FDC.
Estimate: € 125,00

Lot 637

Lot 637
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1898a. Met punt tussen p en pander. UNC.
Estimate: € 800,00

Lot 638

Lot 638
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1930. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 639

Lot 639
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1937. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 640

Lot 640
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1939. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 641

Lot 641
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1943 Denver. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 642

Lot 642
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1971. MISSLAG. In messing geslagen. Interessant!
Estimate: € 250,00

Lot 643

Lot 643
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1979, Unie van Utrecht. MISSLAG. Geknipt muntplaatje. Ongebruikelijk dat dergelijke grote munten langs de controle naar buiten komen. Interessant!
Estimate: € 75,00