Lot 657

Lot 657
2 1/2 Gulden 1898a. Met punt tussen P en Pander. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 658

Lot 658
Estimate: € 150,00

Lot 659

Lot 659
2 1/2 Gulden 1929/1943D. 10 verschillende. Prachtig en beter.
Estimate: € 125,00

Lot 660

Lot 660
2 1/2 Gulden 1932b. Met grof haar. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 661

Lot 661
2 1/2 Gulden 1933b. Grof haar. Mooie melkwitte kleur. FDC.
Estimate: € 25,00

Lot 662

Lot 662
2 1/2 Gulden 1938a. UNC.
Estimate: € 20,00

Lot 663

Lot 663
2 1/2 Gulden 1938b. Grof haar. Prachtig.
Estimate: € 60,00

Lot 664

Lot 664
Estimate: € 60,00

Lot 665

Lot 665
2 1/2 Gulden 1960. FDC.
Estimate: € 10,00