Lot 335

Lot 335
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. vdCh. 3.16. Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen L 160/943
Starting price: € 75,00

Lot 336

Lot 336
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. vdCh. 3.17var. Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen L 166/985
Starting price: € 75,00

Lot 337

Lot 337
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. vdCh. 3.1var. Prachtig-. Ex. Henzen L 169/929
Starting price: € 75,00

Lot 338

Lot 338
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. vdCh. 3.1var. Prachtig-. Ex. Henzen L 170/970
Starting price: € 75,00

Lot 339

Lot 339
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. R. Prachtig.
Starting price: € 75,00

Lot 340

Lot 340
Friese gebieden. AR Sceatta Wodan/Monstertype. vdCh. 4.31. Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen L 172/1035
Starting price: € 100,00

Lot 341

Lot 341
Friese gebieden. AR Davidster type. vdCh. 4.28var. RR. Prachtig. Ex. Henzen L 173/951
Starting price: € 250,00

Lot 342

Lot 342
Friese gebieden. AR Sceatta portret naar rechts omgeven door cirkels en runenschrift. RR. Prachtig. Ex. Henzen L 175/1060
Starting price: € 100,00

Lot 343

Lot 343
Friese gebieden. AR Sceatta continentaal runen type. Prachtig. Ex. Henzen L 177/955
Starting price: € 75,00

Lot 344

Lot 344
Friese gebieden. AR Sceatta continentaal runen type. Prachtig.
Starting price: € 75,00

Lot 345

Lot 345
Starting price: € 75,00

Lot 346

Lot 346
Starting price: € 75,00

Lot 347

Lot 347
Starting price: € 75,00

Lot 348

Lot 348
Friese gebieden. AR Sceatta beide zijden vierkant. RR. Zeer fraai. Ex. Henzen L 177/956
Starting price: € 100,00

Lot 349

Lot 349
Karolinische rijk. Lodewijk de Vrome 814-840. 1/2 Penning of obool. vdCh. 13.7var. RRR. Zeer fraai. Ex. Henzen L 169/687
Starting price: € 400,00

Lot 350

Lot 350
Karolinische rijk. Lodewijk de Vrome 814-840. Penning algemeen type. Zeer fraai.
Starting price: € 50,00