Lot 609

Lot 609
Koninkrijk. 1 Gulden 1922. FDC. Guldens 1922 zijn zeldzaam in fdc kwaliteit!
Estimate: € 75,00

Lot 610

Lot 610
Koninkrijk. 1 Gulden 1924. FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 611

Lot 611
Koninkrijk. 1 Gulden 1931. FDC.
Estimate: € 10,00

Lot 612

Lot 612
Koninkrijk. 1 Gulden 1938. FDC.
Estimate: € 20,00

Lot 613

Lot 613
Koninkrijk. 1 Gulden 1939. FDC.
Estimate: € 10,00

Lot 614

Lot 614
Koninkrijk. 1 Gulden 1943 Denver. FDC.
Estimate: € 15,00

Lot 615

Lot 615
Koninkrijk. 1 Gulden 1944 Philadelphia. Type b met doorlopende letters. FDC.
Estimate: € 350,00

Lot 616

Lot 616
Koninkrijk. 1 Gulden 1972. NGC slab: PF 66 Ultra Cameo. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit.
Estimate: € 300,00

Lot 617

Lot 617
Koninkrijk. 1 Gulden goud 2001. Prooflike in cassette.
Estimate: € 400,00

Lot 618

Lot 618
Estimate: € 400,00

Lot 619

Lot 619
Koninkrijk. 1 Gulden goud 2001. Zeer fraai/prachtig. In cassette.
Estimate: € 400,00