Lot 273

Lot 273
Holland. Gulden 1762. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai.
Estimate: € 30,00

Lot 274

Lot 274
Holland. Gulden 1763 over 1762. D.1179; Cnm 2.28.104. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 275

Lot 275
Holland. Gulden 1765. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 40,00

Lot 276

Lot 276
Holland. X Stuiver 1748. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 277

Lot 277
Holland. X Stuiver 1749 over 1748. D.1179; Cnm 2.28.107. FDC-.
Estimate: € 100,00

Lot 278

Lot 278
Holland. X Stuiver 1749. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 279

Lot 279
Estimate: € 100,00

Lot 280

Lot 280
Estimate: € 100,00

Lot 281

Lot 281
Holland. X Stuiver 1751. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 282

Lot 282
Holland. X Stuiver 1761. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 283

Lot 283
Holland. Muntmeesterpenning of kwart gulden 1759. V.54.3; Cnm 2.28.108. FDC.
Estimate: € 50,00

Lot 284

Lot 284
Estimate: € 50,00

Lot 285

Lot 285
Holland. Scheepjesschelling goud 1767. D.816; Cnm 2.28.116. Prachtig.
Estimate: € 1.000,00

Lot 286

Lot 286
Holland. Duit zilver 1746. V.57.6; Cnm 2.28.126. Zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 287

Lot 287
Holland. Duit 1780. V.57.6; Cnm 2.28.126. FDC.
Estimate: € 25,00

Lot 288

Lot 288
Estimate: € 100,00