Lot 344

Lot 344
Utrecht. Gulden 1737. D.1182; Cnm 2.43.120. Prachtig/FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 345

Lot 345
Utrecht. Gulden 1738. D.1182; Cnm 2.43.120. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 346

Lot 346
Utrecht. Gulden 1764. D.1182; Cnm 2.43.121. Prachtig/FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 347

Lot 347
Utrecht. X Stuiver 1751. D.1203; Cnm 2.43.124. Zeer fraai.
Estimate: € 30,00

Lot 348

Lot 348
Utrecht. X Stuiver 1758 over 1757. D.1203; Cnm 2.43.124. NGC MS 64.
Estimate: € 200,00

Lot 349

Lot 349
Utrecht. X Stuiver 1762. D.1203; Cnm 2.43.125. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 350

Lot 350
Utrecht. X Stuiver 1783. D.1203; Cnm 2.43.124. NGC MS 65.
Estimate: € 300,00

Lot 351

Lot 351
Utrecht. X Stuiver 1785. D.1203; Cnm 2.43.124. NGC MS 63.
Estimate: € 200,00

Lot 352

Lot 352
Utrecht. X Stuiver 1790. D.1203; Cnm 2.43.124. NGC MS 64.
Estimate: € 200,00

Lot 353

Lot 353
Utrecht. X Stuiver 1794. D.1203; Cnm 2.43.124. NGC MS 66.
Estimate: € 400,00

Lot 354

Lot 354
Utrecht. Muntmeesterpenning of kwart gulden 1758. V.111.6; Cnm 2.43.126. FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 355

Lot 355
Utrecht. Muntmeesterpenning of kwart gulden 1758. V.111.6; Cnm 2.43.126. Prachtig.
Estimate: € 40,00

Lot 356

Lot 356
Estimate: € 40,00

Lot 357

Lot 357
Utrecht. Rijderschelling van 6 stuiver 1691. V.113.6; Cnm 2.43.132. Zeer fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 358

Lot 358
Utrecht. Scheepjesschelling van 6 stuiver 1789. V.113.4; Cnm 2.43.137. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 40,00

Lot 359

Lot 359
Utrecht. Pijl of bezemstuiver goud 1762. D.989; Cnm 2.43.142. Prachtig. Ex. Schulman.
Estimate: € 400,00