Lot 363d

Lot 363d
Gelderland. Halve grote gouden rijder 1614. Cnm 2.17.63; D. 652. Fraai/zeer fraai.
Starting price: € 600,00

Lot 363e

Lot 363e
Gelderland. Halve gouden rijder 1760. Cnm 2.17.69; D. 654. Zeer fraai/prachtig.
Starting price: € 500,00

Lot 363f

Lot 363f
Gelderland. Nederlandse dukaat goud 1597. Cnm 2.17.77; D. 649. Ca. zeer fraai.
Starting price: € 200,00

Lot 363g

Lot 363g
Gelderland. Nederlandse rijksdaalder 1624. Cnm 2.17.120; D. 938. Zeer fraai.
Starting price: € 75,00

Lot 363h

Lot 363h
Gelderland. Dukaton of zilveren rijder 1659. Cnm 2.17.130; D. 1009. Ca. zeer fraai.
Starting price: € 100,00

Lot 363i

Lot 363i
Gelderland. Dukaton of zilveren rijder 1767. Cnm 2.17.132; D. 1010. Zeer fraai.
Starting price: € 100,00

Lot 364

Lot 364
Gelderland. Driegulden 1786/85. Cnm 2.17.48; D. 1145; V. 14.1. Subliem stuk met mooie patina en stempelglans. FDC-. Ex. Henzen L 176/831
Starting price: € 350,00

Lot 365

Lot 365
Gorinchem. Rozenobel van 9 gulden z.j. met wapentje van de heerlijkheid Arkel op het achtersteven. Cnm 2.18.3; D. 825bis. Prachtig. Ex. Henzen L 170/835
Starting price: € 2.000,00

Lot 366

Lot 366
Gorinchem. Rozenobel van 9 gulden z.j. met wapentje van de heerlijkheid Arkel op het achtersteven. Cnm 2.18.3; D. 825bis. Prachtig. Ex. Sipiro
Starting price: € 2.000,00

Lot 367

Lot 367
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1583-1591). Cnm 2.18..4; D.825ter. Prachtig+.
Starting price: € 2.500,00

Lot 368

Lot 368
Groningen-provincie. Halve gouden rijder 1761. Cnm 2.20.7; D.1162. Prachtig/FDC.
Starting price: € 800,00

Lot 369

Lot 369
Graafschap Holland. Dirk VII 1190-1203. AR kopje of denarius. vdCh. 1.1.; Hengel C.8. Zeer fraai. Ex. Elsen L 235/1125
Starting price: € 75,00

Lot 370

Lot 370
Graafschap Holland. Willem I 1195-1213. Penning z.j. ca. 1198. Gravenmuts. vdCh. 35, 1-2var.; Hengel 4. RR. Zeer fraai-. Ex. Henzen L 167/847
Starting price: € 200,00

Lot 371

Lot 371
Graafschap Holland. Willem I als Graaf van Friesland 1195-1213. Penning z.j. ca. 1204. Gravenmuts. Hengel 1.1var.; vgl. Grolle 8.1.1. RRRR. 4e bekende exemplaar! RR. Prachtig-. Ex. Henzen L 150/542, € 4000,-
Starting price: € 1.000,00

Lot 372

Lot 372
Graafschap Holland. Floris IV 1222-1234. Penning Dordrecht (?), 1e type. Portret met gravenmuts. Zeer fraai. Ex. Henzen L. 155/655
Starting price: € 200,00

Lot 373

Lot 373
Graafschap Holland. Floris IV en Willem II tot 1247. AR kopje of denarius, type 1A. vdCh. 1,1-11; Hengel C.15. Zeer fraai.
Starting price: € 50,00