Lot 639

Lot 639
5 Cent 1970. Met gepolijste stempels geslagen. Proof.
Starting price: € 50,00

Lot 640

Lot 640
10 Cent groot type Willem I. 1843 met gegraveerde tekst op keerzijde. Interessant! Ex. NMV A 12-2007/760
Starting price: € 200,00

Lot 641

Lot 641
10 Cent 1843 met gekroonde Gotische W. Proefontwerp door Schouburg. Slechts enkele proefslagen bekend. RR. Met gepolijste stempels geslagen. Proof. Ex. Henzen L 156/1405
Starting price: € 1.000,00

Lot 642

Lot 642
10 Cent 1849. Willem II. Prachtig.
Starting price: € 25,00

Lot 643

Lot 643
10 Cent 1863. PGCS MS 64. FDC.
Starting price: € 350,00

Lot 644

Lot 644
10 Cent 1876. Mooie kleur. FDC.
Starting price: € 125,00

Lot 645

Lot 645
10 Cent 1877. FDC.
Starting price: € 125,00

Lot 646

Lot 646
10 Cent 1880. UNC.
Starting price: € 100,00

Lot 647

Lot 647
10 Cent 1881. UNC.
Starting price: € 50,00

Lot 648

Lot 648
10 Cent 1882. NGC MS 66. Mooie kleur. FDC.
Starting price: € 300,00

Lot 649

Lot 649
10 Cent 1885. NGC MS 65. Mooie kleur. FDC.
Starting price: € 250,00

Lot 650

Lot 650
10 Cent 1890. NGC MS 66. Mooie kleur. FDC.
Starting price: € 300,00

Lot 651

Lot 651
10 Cent 1903. NGC MS 66. FDC.
Starting price: € 200,00

Lot 652

Lot 652
10 Cent 1930, 39, 43pe, 43pp. FDC. 4 ex.
Starting price: € 20,00

Lot 653

Lot 653
10 Cent 1941 zink. Driekruinenboom. Ca. zeer fraai.
Starting price: € 400,00

Lot 654

Lot 654
10 Cent 1970. Met gepolijste stempels geslagen. Proof.
Starting price: € 50,00