Lot 873

Lot 873
Promotiesets gulden 1988/2001(31) en euro 2002/200 (4).
Estimate: € 100,00

Lot 874

Lot 874
Minimuntsets 1998(8), 1999(8), 2000(4), 2001(5). 25 ex.
Estimate: € 25,00

Lot 875

Lot 875
Lot divers w.o. zilveren dukaat 1999, piekenset, 5 gulden 2000 met klein muntmeesterteken, etc.
Estimate: € 50,00

Lot 876

Lot 876
Lot divers w.o. 1 gulden zilver 2001, 5 gulden EK Voetbal, 10 gulden zilver, etc.
Estimate: € 100,00

Lot 877

Lot 877
Lot moderne uitgiften w.o. 3x Piekenset en 3x Maxigulden.
Estimate: € 100,00

Lot 878

Lot 878
Lot divers w.o. 7x Daalder zilver.
Estimate: € 50,00

Lot 879

Lot 879
Herdenkingseuro's 2002/2008. 5 Euro(7), 10 euro(4). Proof in cassette of fotoverpakking.
Estimate: € 100,00

Lot 880

Lot 880
Herdenkingseuro's 2004/2009. 5 Euro(97), 10 euro(7). Alle in coincard.
Estimate: € 500,00

Lot 881

Lot 881
Beatrix. 5 Euro zilver(25), 10 euro zilver(12).
Estimate: € 200,00

Lot 882

Lot 882
Jaarsets BU 1999/2021 compleet. 23 ex.
Estimate: € 100,00

Lot 883

Lot 883
Jaarsets Baby 1999/2021. 19 Verschillende.
Estimate: € 100,00

Lot 884

Lot 884
Jaarsets 1999/2011. O.a. Dag van de Munt, Benelux, Themasets, Habsburger, etc. 27 ex.
Estimate: € 150,00

Lot 885

Lot 885
Jaarsets euro, w.o. baby, huwelijk, goede doelen, etc. 35 ex.
Estimate: € 150,00

Lot 886

Lot 886
Jaarsets proof 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2014(3). 8 ex.
Estimate: € 50,00

Lot 887

Lot 887
Jaarsets proof 2004/2011 compleet. 8 ex.
Estimate: € 100,00

Lot 888

Lot 888
Jaarsets proof 2012/2017 compleet. 6 ex.
Estimate: € 100,00